איך תשפרו את תהליך חיפוש העבודה שלכם?

תהליך חיפוש העבודה חייב להיות מסודר ומובנה, אם אתם רוצים שהוא יהיה יעיל יש 4 שאלות עיקריות שאתם צריכים לשאול את עצמכם...

 

 

שאלה 1: מה היקף המשרה שלי?

 

על מנת למצוא את המשרה המדויקת ביותר עבורכם, אתם צריכים להתחיל בלשאול את עצמכם מהו היקף המשרה שאתם מעוניינים בה, כלומר כמה שעות ביום אתם מעוניינים לעבוד. האם תעדיפו משרת הורה, חצי משרה, משרה מלאה, משרת סטודנטים או אולי משרה לפי שעה? בחנו את כל האפשרויות העומדות בפניכם ובחרו את המתאימה לכם, כדי שתקבלו רק משרות רלוונטיות אשר תואמות את אורח חייכם.

 

שאלה 2: כמה רחוק אני מוכנ/ה לנסוע עבורה?

 

אזור העבודה הוא משמעותי עבור חלק ממחפשי העבודה לעומת אחרים שנסיעה ארוכה או קצרה אינה מטרידה אותם. שיקול זה תלוי כמובן גם ברמת הניידות שלכם ובתחבורה הציבורית. חישבו האם אתם מעוניינים לבחור בערים מסוימות, באזורים ספציפיים או אולי במרחק ספציפי של רדיוס והגדירו אותו בהתאם.

 

שאלה 3: מהו התחום שבו אני רוצה לעבוד?

 

חשוב לבחור בתחום העיסוק העיקרי בו אתם מעוניינים או עוסקים כדיסציפלינה ראשית ועיקרית, כדי לוודא שהמשרות אותן תקבלו יתאימו לכם והיו רלוונטיות עד כמה שניתן.

 

שאלה 4: האם יש תחומים דומים/נוספים כדי להרחיב את תחום החיפוש שלי?

 

לאחר שבחרתם את תחום העיסוק העיקרי שלכם, כעת זה הזמן לבחור תחומים אפשריים נוספים שנושקים לתחום עיסוקכם או תחומים אחרים שאתם מעוניינים בהם ואתם מאמינים שאתם יכולים להשתלב בהם. אופציה זו תגדיל משמעותית את כמות המשרות שתקבלו ואת תחומי העיסוק.

 

 לסיום, הנה כמה טיפים לשימוש נבון בסוכנים החכמים:

 

אל תלכו לאיבוד ביער - אפשר להגדיר עד 10 סוכנים, אך חשוב שלא תלכו לאיבוד מרוב סוכנים חכמים. השתדלו להתמקד ב2-3 סוכנים שנכונים עבורכם.

 

הגבילו דיוור - אם תרצו בכל זאת ליצור יותר מ- 3 סוכנים, תדאגו לבחור את אופן קבלת המיילים; בכל פעם שמתפרסמת משרה רלוונטית חדשה או קבלת דיוור פעם ביום בצורה מרוכזת.

 

ניהול הפיד - באזור האישי שלכם מופיעות כל המשרות המותאמות עבורכם בהתאם לסוכנים החכמים שהגדרתם. אתם יכולים לנהל את פיד המשרות שלכם בחופשיות, וזה אומר להסיר משרות שלא רלוונטיות, להעביר משרות שאתם מתלבטים לגביהם לטאב נפרד של משרות שאתם אוהבים ומשם להחליט בהמשך אם לבצע שליחה מרוכזת של קו"ח בבת אחת בלחיצת כפתור אחת או לאו. פאנל הסמיילים נוצרו כדי לעזור לכם בניהול פיד המשרות שלכם. השתמשו בהם.

 

מישהו מטפל בכם – אם אתם צריכים עזרה בהפעלת הסוכנים החדשים, פשוט לחצו על הבועית "מה חדש?" בעמוד הסוכן החכם או באזור האישי שלכם בצד ימין למטה במסך ותגיעו להדרכה ולהסברים על הפיצ'רים.

 

צפו בסרטון איך מחפשים עבודה בדרושים IL

צפו בסרטון איך להתחיל לחפש עבודה?