לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"לגיוס בהיקפים גדולים אנו מפרסמים קודם בפורטל דרושים!"הגר, מנהלת משאבי אנוש ToysRus

מאמרים בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה הוא לעיתים קרובות תהליך ארוך ומייגע, בשביל להקל על מחפשי העבודה הכנו רשימה של מדריכים שיעזרו לכם לחפש עבודה ביעילות ובמהירות. המדריכים יעזרו לתכנן נכון את חיפוש העבודה ואת שליחת קורות חיים ואחר כך גם יפנו אתכם למקורות מידע בנוגע לראיון עבודה ולהתנהלות נכונה לפני ובזמן הראיון. אל תפספסו! הם כוללים גם מידע הכרחי וטיפים של מומחים לגיוס והשמה.

חיפוש עבודה יעיל ב11 צעדים פשוטים!

עבור רבים צירוף המילים, חיפוש עבודה, נתפש כמושג מאיים. אין ספק, כי תהליך חיפוש עבודה עלול להיות ממושך ומייגע וכי התחושה שאתם עומדים במבחן אינה נוחה. עם זאת, תמיד ישנה חצי הכוס המלאה! חישבו על כל אותן מודעות דרושים, המחכות לכם, כעל דלתות שעשויות להוביל אתכם לשינוי אליו אתם משתוקקים, אל מקום בו תוכלו לממש את עצמכם, להתפתח מבחינה אישית ומקצועית או פשוט, להעלות את רמת החיים. מחפש עבודה הוא אדם שכל האפשרויות פתוחות בפניו והוא צריך רק לבחור באיזו דרך ללכת, לאיזו משרה לשלוח קורות לחיים ולאיזה ראיון עבודה ללכת, השליטה כולה בידיים שלכם.
 

לחץ כאן להמשך

סקר TIM קבע - פורטל דרושים מספר 1

 סקר TIM שבדק את הרגלי הגלישה של מחפשי העבודה בישראל, מציג בבירור כי פורטל דרושים הינו האתר מספר 1 מבין לוחות הדרושים בפער גדול מול שאר הלוחות.

על השאלה "באילו אתרי אינטרנט תחפש מודעות דרושים והצעות עבודה?" ענו 46%! מן המשיבים כי היו בוחרים בפורטל דרושים, תוצאה הגבוהה באופן משמעותי מלוחות הדרושים האחרים.
אנו רואים בסקר זה תעודת כבוד מהגורם הכי אמין והכי נייטרלי באינטרנט בארץ.

לחץ כאן להמשך

חברות השמה

חיפוש עבודה הוא תהליך לא פשוט אבל בישראל קיימות חברות רבות שמטרתן לעזור לכם להגיע לכמה שיותר משרות מכמה שיותר מעסיקים במינימום מאמץ. החברות הללו מתחלקות למספר קבוצות על פי תחום הפעילות שלהן: לוחות דרושים, חברות השמה וחברות כח אדם.

לחץ כאן להמשך

LinkedIn – חיפוש עבודה בלינקדאין

 LinkedIn הינה רשת חברתית לטיפוח קריירה ופיתוח קשרים עסקיים. הרשת הוקמה בשנת 2002 ומאפשרת למשתמשים לפתוח עמוד פרופיל שדומה במבנה שלו לקורות חיים וליצור קשרים עסקיים עם משתמשים אחרים במטרה לקדם את עצמם או כדי לפגוש אנשי מקצוע אחרים בתחום. הרשת מאוד פופולארית בקרב מחפשי עבודה ומעסיקים שמחפשים עובדים, היות וכל פרופיל כולל מידע מקצועי, פירוט של מקומות עבודה קודמים ולפעמים גם חוות דעת של מעסיקים קודמים על המשתמש.

לחץ כאן להמשך

הסקר העולמי בנושא תגמול והגירה של עובדים!

המחקר והסקר נערכו על ידי חברת הייעוץ האסטרטגי הגלובלית BCG, הפועלת גם בישראל,  בשיתוף THE NETWORK , 
מובילה עולמית בתחום גיוס עובדים ברחבי העולם , שמיוצגת בישראל על ידי לוח הדרושים "פורטל דרושים". במסגרת הסקר נבדקו נושאים הקשורים לחיפוש עבודה, הגירה לצורכי עבודה ותגמול עובדים. הסקר נערך בקרב 203,000 משיבים בכ-189 מדינות ברחבי העולם, כאשר בישראל הסקר בוצע על ידי פורטל דרושים בקרב מאות משיבים.

לחץ כאן להמשך

חיפוש עבודה לצעירים: 4 טיפים שלא תרצו לפספס

בני נוער בימינו מודעים לכך שחיפוש עבודה אינו משימה פשוטה כלל וכלל; הביקוש להעסקת בני נוער אינו גבוה מלכתחילה, לעתים תכופות שעות העבודה אינן מתאימות לשעות הלימודים, והמנהלים עשויים להתעצבן נוכח היעדרויות בזמן בגרויות ומבחנים אחרים.ולמרות הכל, היום חיפוש עבודה לצעירים הוא תהליך פשוט יותר בשל הנגישות  הרבה לאתרי אינטרנט המיועדים לחיפוש עבודה לבני נוער וללוחות דרושים לנוער.
 

לחץ כאן להמשך
מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל