עבודה בצים: חברת הספנות הגדולה בישראל

צים הינה אחת מעשר חברות הספנות הגדולות בעולם. משרדי המטה של החברה ממוקמים בחיפה ובחברה מעסיקים מאות עובדים במגוון רחב של תחומים. אולי זו ההזדמנות הבאה שלכם

 

צים

 

צים הינה חברת הספנות הגדולה בארץ, אחת מעשר חברות הספנות הגדולות בעולם. משרדי המטה של החברה ממוקדמים בחיפה, ומעסיקים מאות עובדים במגוון רחב של תחומים. עובדי החברה נהנים מהטבות רבות ביניהן שעות גמישות, יכולת עבודה מהבית, קרן השתלמות, פינות קפה, חדר אוכל, חדר כושר, סבסוד ארוחות, מקום חניה מוסדר, ועוד.

 

צים הוקמה ב-1945 והפכה עם השנים לחלוצה עולמית בתחום ההובלה הימית. החברה ביססה את מעמדה כחברת ספנות מכולות גלובלית מובילה, עם פעילות מבוססת בקרוב ל-100 מדינות והיא משרתת  כיום כ-30,000 לקוחות במעל 350 נמלים ברחבי העולם. החברה מתמקדת בשוקי נישה בהם יש לה יתרונות תחרותיים ויכולת למקסם את יתרונותיה.

 

במרוצת השנים צים בידלה את עצמה בתעשיית הספנות והלוגיסטיקה כחברה בעלת גישה רעננה וייחודית, המעניקה שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר תוך הטמעה בלתי פוסקת של טכנולוגיות וחדשנות. אלו מאפשרים לחברה לפתח  פתרונות יצירתיים שמטרתם לענות על הצרכים המתפתחים של הלקוחות.

 

החברה ממנפת אסטרטגיות דיגיטליות ומחויבות לערכי סביבה, חברה וממשל תאגידי על מנת לספק ללקוחותיה הובלה ימית ושירותים לוגיסטיים חדשניים לצד חווית לקוח מצוינת, תוך מקסום רווחיות החברה. באמצעות אסטרטגיות ועקרונות פעולה אלו צים ממשיכה לבסס את מעמדה בתעשייה ובקרב הלקוחות כחברה מובילה וחדשנית.

 

אם כל זה סקרן אתכם, אז כדאי שתדעו שצים הוא ארגון גלובלי, כך שהעבודה יכולה להתבצע כמעט מול כל מקום בעולם, ומה שבטוח הוא שמדובר במגוון רחב מאוד של תחומי עבודה, כך שבעלי תארים שונים ובעלי התמקצעויות שונות יוכלו למצוא בחברה בנקל את מקומם.

 

מה שבטוח הוא שלא יהיה לכם משעמם בצים שכן החברה עושה שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים, הן בתוך החברה והן עבור הלקוחות כך שמקום העבודה הוא דינמי ומעניין לאורך זמן.

 

עוד דבר שמאוד חשוב לדעת על צים הוא העובדה שההון האנושי, קרי העובדים, הוא הדבר הכי חשוב בעיני החברה. בחברה אף מיקדו את תכונות העובד האופטימאלי עבורם ומרכיב זה מכונה בחברה, ה-Z Factor. פקטור זה מהוה למעשה את רוח החדשנות של צים, הגישה שמאפשרת  לה לעמוד באתגרים תוך זריזות בחשיבה ופעולה וקשר אנושי עם עובדים ולקוחות. חושבים שיש לכם את ה-Z Factor? רוצים להשתלב בחברת הספנות המובילה בישראל? היכנסו לעמוד המשרות של צים באתר דרושים IL, ואולי תוכלו למצוא את התפקיד הבא שלכם בקריירה.