דרושים בביטוח ישיר: לעבוד במקום נחשק

ביטוח ישיר מציעה לעובדיה איזון בין חיים אישיים לעבודה ובין היתר זוכים העובדים להטבות מגוונות, בראשן נופשים מפנקים במיוחד בחו"ל

 

ביטוח ישיר

 

ליאור רז מוכר לכולנו כגבר המסוקס מסדרת הלהיט פאודה אבל בשנה האחרונה הוא הפך את דמותו הקשוחה לקומית משהו, בסדרת הפרסומות של חברת ביטוח ישיר, מחברות הביטוח הגדולות במדינה. אחת הפרסומות היותר פופולאריות בסדרה מציגה את רז בתפקיד המאצ'ו האופייני לו, כשהוא תקוע על אי בידוד אך מסוגל לדאוג לעצמו היטב, מצייר בחול את הכיתוב "Don't Help", ומסרב לסוכני הביטוח איתם הוא משוחח בטלפון. הקאצ' המתוחכם הוא כמובן שהוא נענה לבסוף רק לחברת ביטוח ישיר כי אצלם "מי שעושה יותר ביטוחים מקבל יותר הטבות".

 

חברת ביטוח ישיר משווקת שלושה מוצרים עיקריים: ביטוח דירה, ביטוח רכב וביטוח משכנתא ונמנית בשנים האחרונות על צמרת מקומות העבודה שהכי טוב לעבוד בהם: מקום 5 מבין כלל החברות במשק הישראלי (עפ"י דירוג BDI ודה מרקר). ב-2007 הפכה ביטוח ישיר לחברת הביטוח הראשונה בישראל שאפשרה רכישת ביטוח דרך האינטרנט. שלוש שנים אחר כך ב-2010 כבר הונהג בחברה "מסלול דיגיטלי" ידידותי לסביבה שעד היום אומץ בחום על ידי כ-60% מלקוחותיה.

 

למעשה, זה לא מפליא בכלל שמודעות הדרושים בביטוח ישיר נחשבות למבוקשות במיוחד. ראשית, עובדי החברה זוכים לשכר ובונוסים מהגבוהים בשוק, נוכח ההבנה כי אחד הפרמטרים שהכי חשובים לכל עובד במקום עבודה הוא התגמול הכספי. כך, בביטוח ישיר תיהנו משכר גבוה, בונוסים תלויי תוצאות וקרן השתלמות לאחר 3 שנים.

 

שנית, ביטוח ישיר ממשיכה לייצר ולקדם תהליכים פורצי דרך, כאשר הקיץ הזה היא מעניקה לעובדי החברה יום עבודה מקוצר של 4.5 שעות בלבד. המשמעות היא יותר זמן בים, עם המשפחה, עם החברים ועם עצמכם. ועוד דבר, בביטוח ישיר תוכלו להתקדם וליהנות מהטבות שוות כמו נופש בחו"ל ורכב חברה לנציגים מצטיינים, ולהתעדכן על כל מה שחדש באמצעות "מחוברים ישיר", אפליקציית העובדים וערוץ ה-WhatsApp הייעודי, ועוד המון פיתויים ואטרקציות.   

 

אגב כשמדברים בביטוח ישיר על נופש בחו"ל, לא מדברים באוויר. לאחרונה פתחו בחברה את השנה באווירה פריזאית וזאת כהכנה לדבר האמיתי – נופש חברה בפריז! כן ממש כך, הקרואסונים, הבגטים, האווירה  הרומנטית הקסומה וכמובן היורו דיסני המהנה על חשבון החברה.

 

אז אילו משרות תוכלו למצוא במודעות הדרושים בביטוח לאומי? בין היתר נציג/ת מכירות למוקד ביטוח משכנתא, נציג/ת מכירות למוקד ביטוח חיים, נציג/ה שירות תביעות, נציג/ת מכירות למוקד ביטוח דירה, נציג/ת מכירות ביטוח רכב, איש/אשת סיסטם, איש/אשת אבטחת מידע, מנהל/ת צוות BI, כלכלנ/ית, Data Analyst, מנהל/ת תיק תביעה חיים ובריאות, מנהל/ת צוות QA, איש/אשת DBA, מנהל/ת תיק תביעות רכב, עו"ד בתחום הרכוש, עוזר/ת חשב,  ועוד.

 

לסיכום, מודעות הדרושים בביטוח ישיר הן במגוון תפקידים ומשרות היכולים להתאים כמעט לכל אדם המעוניין בעבודה מעניינת בחברה גדולה ויציבה. לצד השכר הגבוה והבונוסים לעובדים המצטיינים זוכים עובדי החברה להטבות מפנקות במיוחד כמו נופשים ביעדים מבוקשים בחו"ל, כך שלא פלא הוא שהחברה נמנית על צמרת מקומות התעסוקה המבוקשים בישראל, ואף תמשיך להימנות בדירוג זה בעתיד הנראה לעין.