לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"ברבעון האחרון גויסו לורינט 7 מועמדים דרך דרושים IL!"מיכל, ורינט מערכות

מאמרים בנושא קורות חיים

איך כותבים קורות חיים? מתי צריך לכתוב קורות חיים באנגלית? ובאילו מקרים צריך לצרף מכתב מקדים? בשביל לענות על השאלות הללו ועל שאלות נוספות, אספנו בשבילכם קובץ מאמרים בנושא קורות חיים. המאמרים יספקו לכם את מידע בשביל להרשים את המעסיק הפוטנציאלי ויתנו לכם טיפים של מומחים בתחום. אתם מוזמנים לעיין בהם כל פעם שאתם מחדשים את קובץ קורות חיים, אנחנו נדאג לשמור אותם עדכניים ורלוונטיים.

8 פרטים שכדאי להשאיר מחוץ לקורות החיים שלכם

מדריך לכתיבת קורות חיים: איך לכתוב קורות חיים?

איך לכתוב קורות חיים באנגלית?

קורות חיים באנגלית אינם דרישה יוצאת דופן בימינו, בייחוד בחברות הייטק מקומיות וחברות בינלאומיות רבות, הפועלות בישראל. חברות אלו מפרסמות מודעות דרושים באנגלית ומחייבות מענה דומה

לחץ כאן להמשך

איך לכתוב מכתב מקדים לקורות חיים?

 מכתב מקדים נועד להוות השלמה לקובץ קורות חיים; להעניק מקום לפניה בנימה אישית יותר, המספקת מידע, עדות או פרטים רלוונטיים למשרה הנידונה, אשר לא נמצא להם מקום או הדגשה בתוך המסמך הרשמי.   

לחץ כאן להמשך

דרושים IL YouTube: טיפים לכתיבת קורות חיים :)

סרטון עם טיפים מפי שפיגלר הכריש למה עדיף לכתוב ומה לא לכתוב בקובץ קורות חיים. קורות חיים הם כרטיס הביקור של מחפש העבודה ולכן כדאי שהם יהיו מרשימים וברורים ככל הניתן. 
לחץ כאן להמשך

קורות חיים לדוגמא: קורות חיים באנגלית

כתיבת  קורות חיים באנגלית חייבים לערוך שינויים מסוימים בפורמט הישראלי שמוכר לכם אך לפני שאתם רצים לשנות ניסוחים ולהוסיף תמונה, כדאי שתוודאו לאיזו חברה אתם עומדים לשלוח אותם. האם מדובר בחברה שיושבת בחו"ל או שאולי הקורות חיים שאתם שולחים מיועדים לחברה ישראלית שרק מבקשת את הקובץ באנגלית. במקרה השני כדאי מאוד להיצמד לפורמט קורות חיים בעברית ורק לוודא שהקובץ תקני מבחינת האנגלית שלו ולא לערוך שינויים מקיפים היות והמראיין עדיין רגיל לנורמות הנהוגות בארץ. 

לחץ כאן להמשך

5 טיפים למשפטי מפתח מנצחים במכתב מקדים!

האם האפליה קיימת רק בישראל?

קורות חיים לא חייבים להיות משעממים

איך להפוך קורות חיים ל'נועזים'?

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
דרושים IL אתר הדרושים של ישראל