לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"אנחנו בSQlink מגייסים עובדים לקבוצתנו האיכותית עם פורטל דרושים!
לא במקרה התברגנו לרשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן"
ליאור, ראש צוות גיוס

מאמרים בנושא קורות חיים

איך כותבים קורות חיים? מתי צריך לכתוב קורות חיים באנגלית? ובאילו מקרים צריך לצרף מכתב מקדים? בשביל לענות על השאלות הללו ועל שאלות נוספות, אספנו בשבילכם קובץ מאמרים בנושא קורות חיים. המאמרים יספקו לכם את מידע בשביל להרשים את המעסיק הפוטנציאלי ויתנו לכם טיפים של מומחים בתחום. אתם מוזמנים לעיין בהם כל פעם שאתם מחדשים את קובץ קורות חיים, אנחנו נדאג לשמור אותם עדכניים ורלוונטיים.

איך כותבים קורות חיים איכותיים?

הדבר הראשון ואולי החשוב ביותר שיש לטפל בו במסגרת תהליך חיפוש עבודה הוא כתיבת קורות חיים. מסמך קורות חיים הינו כרטיס הביקור שלך, המציג אותך בפני מעסיקים פוטנציאלים וקיומו חיוני לשם הגשת מועמדות. קורות חיים מספקים למעסיק מידע על נסיונך, לימודיך, כישוריך, אישיותך ופרטים אישיים רלוונטיים, על מנת שזה יוכל לקבוע, באופן ראשוני, את מידת התאמתך לתפקיד הנידון. 

לחץ כאן להמשך

כתיבת קורות חיים באנגלית

 

קורות חיים באנגלית אינם דרישה יוצאת דופן בימינו. סביר להניח, כי אלו מביניכם המחפשים משרות או המשך לימודים אקדמיים מחוץ לגבולות המדינה, מודעים מראש לצורך בכתיבת קו"ח בשפה האנגלית; אך בשנים האחרונות, חברות הייטק מקומיות וחברות בינלאומיות רבות, הפועלות בישראל, מפרסמות מודעות דרושים באנגלית ומחייבות מענה דומה.

לחץ כאן להמשך

מכתב מקדים לקורות חיים

 מכתב מקדים נועד להוות השלמה לקובץ קורות חיים; להעניק מקום לפניה בנימה אישית יותר, המספקת מידע, עדות או פרטים רלוונטיים למשרה הנידונה, אשר לא נמצא להם מקום או הדגשה בתוך המסמך הרשמי.   

לחץ כאן להמשך

פורטל דרושים YouTube: טיפים לכתיבת קורות חיים :)

סרטון עם טיפים מפי שפיגלר הכריש למה עדיף לכתוב ומה לא לכתוב בקובץ קורות חיים. קורות חיים הם כרטיס הביקור של מחפש העבודה ולכן כדאי שהם יהיו מרשימים וברורים ככל הניתן. 
לחץ כאן להמשך

קורות חיים לדוגמא: קורות חיים באנגלית

כאשר כותבים קורות חיים באנגלית חייבים לערוך שינויים מסוימים בפורמט הישראלי שמוכר לכם אך לפני שאתם רצים לשנות ניסוחים ולהוסיף תמונה, כדאי שתוודאו לאיזו חברה אתם עומדים לשלוח אותם. האם מדובר בחברה שיושבת בחו"ל או שאולי הקורות חיים שאתם שולחים מיועדים לחברה ישראלית שרק מבקשת את הקובץ באנגלית. במקרה השני כדאי מאוד להיצמד לפורמט קורות חיים בעברית ורק לוודא שהקובץ תקני מבחינת האנגלית שלו ולא לערוך שינויים מקיפים היות והמראיין עדיין רגיל לנורמות הנהוגות בארץ. 

לחץ כאן להמשך

5 משפטי פתיחה למכתב מקדים בלתי נשכח

השאלה ששואל את עצמו כל מחפש עבודה בשלב זה או אחר של חיפוש העבודה היא האם יש טעם להשקיע במכתב מקדים והאם המעסיקים בכלל מתייחסים אליו. אומנם אף אחד לא יוכל לתת לזה תשובה חד משמעית כי כל מעסיק הוא אדון לעצמו. אך בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה מתגברת של התייחסות וקריאה של המכתב מצד המעסיקים הפוטנציאליים.

לחץ כאן להמשך

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל