לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"חשיפת המשרות השונות בפורטל דרושים סייעה לנו לגייס עובדים לחנויות ולהביא את הקמת הרשת American Eagle למודעות הציבור." מורן, מנהלת גיוס FOX GROUP

מאמרים בנושא עבודה ראשונה

בימינו למצוא עבודה ראשונה בלי נסיון זאת משימה מאוד קשה. מעסיקים רבים דורשים או תואר או נסיון והרבה פעמים את שני הדברים גם יחד. אז איך מחפש עבודה יכול לצבור את הנסיון הנדרש אם כל המשרות מבקשות כתנאי לקבלה שיהיה לו נסיון? הכנו לכם סדרה של מאמרים לשיפור קורות חיים, להצגה עצמית ולשיווק עצמי שנועדו לעזור לכם לשפר את הסיכויים שמעסיק פוטנציאלי יזמן אתכם לראיון עבודה ובהמשך יקבל אתכם לעבודה.

מדריך למשתחרר: ככה תחסכו לטיול 'שאחרי הצבא'!

עבודה בקיץ

ישנם מספר חוקים שמגדירים את כללי העבודה לנוער והם מתייחסים גם לעבודות זמניות בקיץ. עליכם להכיר אותם לפני שאתם פונים ללוחות דרושים בחיפוש עבודה, הן כדי לדעת את זכויותיכם והן כדי לבחור את העבודה הטובה ביותר מתוך המאגר שתמצאו.

לחץ כאן להמשך

מדריך למציאת עבודה ראשונה - ללא ניסיון

האם דרושים אקדמאיים ללא נסיון?

אקדמאים רבים מוצאים את עצמם בסיום תואר במעין מלכוד 22 מודרני. מצד אחד הם כרגע סיימו את חוק לימודיהם ומנסים למצוא עבודה ראשונה על מנת לצבור נסיון ומצד שני כל כך הרבה משרות מתחילים לאקדמאיים דורשות שלמועמד יהיה נסיון התחלתי. וכך נוצר מצב שבו בשביל לצבור נסיון אקדמאי שמחפש עבודה צריך להיות בעל נסיון ואז יקבלו אותו לתפקיד המבוקש.

 

דרושים אקדמאים ללא ניסיון

לחץ כאן להמשך

דרושים מלצרים: כל מה שצריך לדעת

בשעה טובה השתחררתם מהשירות הצבאי ועכשיו אתם רוצים להרוויח כסף בשביל הטיול הגדול או כדי ללמוד באוניברסיטה, אין ספק שתחום המלצרות מציע פיתרון ראוי ורווחי. השאלה היא אם אתם יודעים את הזכויות שלכם כמלצרים?
 

דרושים מלצרים

 

.

לחץ כאן להמשך

להשתחרר מוכנים לאזרחות: עבודה לחיילים משוחררים

7 שאלות על עבודה מועדפת: המדריך לחייל המשוחרר

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל