לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"המועמדים שמגיעים מדרושים IL הם איכותיים מאד ומתאימים לדרישות המשרה ואופי התפקיד המוצע."שלי, מנהלת מקורות גיוס הורייזן טכנולוגיות

מאמרים בנושא דרושים בהייטק

כולם רוצים לעבוד בהייטק אבל מי שכבר עובד בהייטק יודע שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע - השעות ארוכות וקצב השחיקה מאוד מהיר. אז הכנו לכם סדרת מדריכים שיסבירו על כל הזכויות, התנאים הסוציאליים ועל כל ההטבות שניתן לדבר עליהן בראיון עבודה. עובדי הייטק הם עובדים מאוד נחשקים ולכן כדאי שתדעו מה הם קלפי המיקוח שלכם כשאתם מחפשים משרה חדשה או רוצים לדבר עם הבוס על העלאה במשכורת.

הכמיהה המוזרה של המעסיקים ל"טאלנט המושלם"

מחשבון ליסינג

בשנים האחרונות לאור המיסוי של הטבת הליסינג לעובד והשינויים במדיניות של חברות רבות בנוגע להיקף הדלק שניתן לשימוש העובדים, הטבת רכב ליסינג הפכה להיות פחות אטרקטיבית. במאמר זה נרצה לסקור את כל השיקולים בהם יש להתחשב כאשר מחליטים האם לקבל מהעבודה רכב ליסינג או האם כדאי לבקש תוספת שכר במקום.

 

לחץ כאן להמשך

חוזה עבודה - הייטק

מטרת דף זה לשמש כ check-list עבור אנשי הייטק הנמצאים לקראת חתימה על חוזה עבודה. גם עובדים ממגזרים אחרים העומדים בפני חתימה על חוזה אישי יימצאו ערך רב ברשימה שלהלן. אספנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר אותן יש ללבן עם המעסיק בתחום ההייטק לפני החתימה על חוזה העבודה. זיכרו! לרוב העלויות המצויינות כאן יש השלכה של מאות ואף אלפי ש"ח בחודש.

לחץ כאן להמשך

חיפוש עבודה בהייטק – המדריך להייטקיסט בהווה ובעתיד


חיפוש עבודה בהייטק דומה לחיפוש עבודה בכל תחום אחר אבל יש מספר דגשים והבדלים שחשוב להבין כדי שתוזמנו לכמה שיותר ראיונות עבודה. העיקרון המנחה של החיפוש שלכם זה להבין את האיזון הדק, שבין גאווה על כך שאתם בתחום מבוקש מאוד, ויש עשרות חברות השמה להייטק שישמחו לקבל את קורות חיים שלכם. לבין העובדה- שאתם לא לבד, יש אלפי מחפשי עבודה שעוברים על כל לוח דרושים בתקווה למצוא עבודה בהייטק.

 

*טבלאות שכר

*למקצועות המבוקשים

 

לחץ כאן להמשך

אלביט דרושים: לעבוד בארגון דינמי

סקר BCG קובע: בריחת מוחות בתחומי הטכנולוגיה!

5 מקצועות חדשים בתחום הסייבר שכדאי לכם להכיר!

הדילמה: התמחות ב- #C  או ב- JAVA?

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
דרושים IL אתר הדרושים של ישראל