לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"מצטיינים לא רק בכמות הפניות המגיעות בכל גיוס אלא בעיקר באיכות המועמדים."טלי, בעלת Motherland

מאמרים בנושא דרושים בהייטק

כולם רוצים לעבוד בהייטק אבל מי שכבר עובד בהייטק יודע שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע - השעות ארוכות וקצב השחיקה מאוד מהיר. אז הכנו לכם סדרת מדריכים שיסבירו על כל הזכויות, התנאים הסוציאליים ועל כל ההטבות שניתן לדבר עליהן בראיון עבודה. עובדי הייטק הם עובדים מאוד נחשקים ולכן כדאי שתדעו מה הם קלפי המיקוח שלכם כשאתם מחפשים משרה חדשה או רוצים לדבר עם הבוס על העלאה במשכורת.

מחשבון ליסינג

בשנים האחרונות לאור המיסוי של הטבת הליסינג לעובד והשינויים במדיניות של חברות רבות בנוגע להיקף הדלק שניתן לשימוש העובדים, הטבת רכב ליסינג הפכה להיות פחות אטרקטיבית. במאמר זה נרצה לסקור את כל השיקולים בהם יש להתחשב כאשר מחליטים האם לקבל מהעבודה רכב ליסינג או האם כדאי לבקש תוספת שכר במקום.

 

לחץ כאן להמשך

חוזה עבודה - הייטק

מטרת דף זה לשמש כ check-list עבור אנשי הייטק הנמצאים לקראת חתימה על חוזה עבודה. גם עובדים ממגזרים אחרים העומדים בפני חתימה על חוזה אישי יימצאו ערך רב ברשימה שלהלן.אספנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר אותן יש ללבן עם המעסיק לפני החתימה על חוזה העבודה. זיכרו! לרוב העלויות המצויינות כאן יש השלכה של מאות ואף אלפי ש"ח בחודש.

לחץ כאן להמשך

חיפוש עבודה בהייטק – המדריך להייטקיסט בהווה ובעתיד


חיפוש עבודה בהייטק דומה לחיפוש עבודה בכל תחום אחר אבל יש מספר דגשים והבדלים שחשוב להבין כדי שתוזמנו לכמה שיותר ראיונות עבודה. העיקרון המנחה של החיפוש שלכם זה להבין את האיזון הדק, שבין גאווה על כך שאתם בתחום מבוקש מאוד, ויש עשרות חברות השמה להייטק שישמחו לקבל את קורות חיים שלכם. לבין העובדה- שאתם לא לבד, יש אלפי מחפשי עבודה שעוברים על כל לוח דרושים בתקווה למצוא עבודה בהייטק.

 

*טבלאות שכר

*למקצועות המבוקשים

 

לחץ כאן להמשך

סקר BCG קובע: בריחת מוחות בתחומי הטכנולוגיה!

5 מקצועות חדשים בתחום הסייבר שכדאי לכם להכיר!

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל