לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"המחשבה הראשונה אצלנו - כשיש משרה חדשה, היא תמיד לפנות לשירות האיכותי של פורטל דרושים."עפרה, מנהלת משאבי אנוש GlobusMax

מאמרים בנושא ראיון עבודה

ראיון עבודה הוא אחת הנקודות הקשות ביותר בכל תהליך חיפוש עבודה. אתם עומדים מול בוחן שיכריע האם תעברו לשלב הבא, האם תתקבלו לעבודה או שתצטרכו לעשות את כל התהליך מחדש. מועמדים רבים מעידים על הרגע הזה בתור הרגע המלחיץ ביותר בכל התהליך אז אנחנו מביאים לכם כאן אוסף של מדריכים להתנהלות נכונה בראיון עבודה אבל לא רק. יש חשיבות רבה גם להכנה לראיון עבודה ולמה שאתם עושים אחרי שיצאתם מפגישה עם מעסיק פוטנציאלי. לכן ריכזנו את המידע המקיף בתחום כאן בשבילכם במקום אחד.

מדריך להתנהלות נכונה בראיון עבודה 

מדריך הכנה לראיון עבודה: 12 טיפים להצלחה

מדריך לשיפור סיכויי הקבלה לעבודה: לימודי אנגלית

 לימוד אנגלית מעשית עשוי לספק יתרון כמחפש עבודה. בוגרי קורס אנגלית ימצאו  הזדמנויות רבות יותר מלעמיתיהם, וכן יהיה להם את הביטחון העצמי להתמודד במשרות שמצריכות קיום קשר הדוק עם לקוחות בינלאומיים.
 

*הכירו את פורטל דרושים

*נסו את הסוכן החכם

* עבודה 1? כנסו ל- JOBIM חיפוש עבודה ללא קו"ח

 

לחץ כאן להמשך

פורטל דרושים YouTube: סגירת חוזה עבודה :)

מעמד החתימה על חוזה עבודה הוא מעמד מאוד חשוב כי זה הרגע שבו אתם מסכמים באילו תנאים ותמורת איזה שכר אתם עומדים לעבוד בתקופה הקרובה וחשוב ביותר להכיר את כל הזכויות והחובות שלכם. ובעיקר לדעת על איזה סעיפים חשוב להתעקש ובאילו נושאים ניתן לוותר למעסיק. 
לחץ כאן להמשך

פורטל דרושים YouTube: טיפים לראיון עבודה :)

בסרטון הבא תוכלו לראות טיפים להתנהלות נכונה בראיון עבודה. אנשים רבים מגיעים לראיון עבודה עצבניים, חוששים ובמצב של חוסר יכולת לבטא את עצמם כראוי. שפיגלר הכריש נותן טיפים ומדריש איך להגיע לראיון עבודה כך שתוכלו לעמוד על הזכויות שלכם ולקבל מהמעסיק העתידי את המלוא התנאים המגיעים לכם. 
לחץ כאן להמשך

הקול שמאחורי התפקיד המבוקש: ראיון טלפוני

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל