לקבלת משרות באימייל הרשמו כאן
זה עובד!
"אנחנו מאתרים באתר לכל קשת התפקידים: מומחי IT, נציגי שירות, אנשי BIG DATA, מנהלים ועוד מגוון תפקידי מפתח בחברה."שרוני, מנהלת צוות גיוס טלדור
חפש משרות

אז למה אנחנו לוח דרושים מספר 1 בישראל?

אנחנו מאמינים כי תפקידו של לוח דרושים הוא להציג בפני מחפשי העבודה משרות אמיתיות, רלוונטיות, עם פרטי יצירת קשר אמיתיים הכל בחינם וללא עלות! בפורטל דרושים מקפידים על ערכים של שקיפות, יושר ואחריות מקצועית. לא בכדי אנחנו מס' 1 בגיוס עובדים ובכל יום מאות מועמדים מוצאים עבודה אצלנו באתר
 


 

  פורטל דרושים – מס' 1 בגיוס עובדים!

מעסיקים רבים מצהירים כי פורטל דרושים הינו המקור המוביל בגיוס עובדים באינטרנט. משמעות הדבר עבור מחפשי העבודה הינה ברורה:
כשאתם שולחים קורות חיים דרך פורטל דרושים יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע לתפקיד אותו אתם מחפשים.
צוות האתר, המונה עשרות עובדים, עומד בקשר ישיר עם אלפי מעסיקים מכל רחבי הארץ. הצוות מסייע למעסיקים בפרסום אלפי משרות חדשות בכל חודש הנפרסות על פני למעלה מ 400 תחומי התמחות שונים.


    שירות ללא עלות – כל המשרות למועמדים הן בחינם!

אנו משוכנעים כי אין ערך אמיתי בשירות בתשלום, במיוחד לאור העובדה שהרוב המוחלט של החברות עברו לגייס באינטרנט ואין שום צורך ב"איסוף משרות מעיתונים". בפורטל דרושים, בדומה לאתרי הגיוס הגדולים בעולם, מחפשי העבודה נרשמים לסוכן חכם ומקבלים מיידית למייל את כל המשרות העדכניות בשירות חינמי ונוח.


     משרות אמיתיות ורלוונטיות!

בפורטל דרושים כל המשרות מפורסמות ישירות ע"י המעסיקים. אנחנו לא מעתיקים משרות!

בנוסף, האופן בו אנו מאפשרים למעסיקים לפרסם משרות, מעודד אותם לפרסם אך רק משרות אמיתיות, כיוון שהם משלמים על פרסום כל משרה לחוד.
 

    לא רק משרות מחברות השמה!

בכל חיפוש שתעשו באתר תוכלו להיווכח כי המשרות אצלנו מגוונות מאוד. משרות אלו מפורסמות ע"י אלפי מעסיקים שונים הפונים לפורטל דרושים בכל פעם שעולה אצלהם הצורך לגייס עובדים.

אנו מקפידים מאוד על היצע משרות המפורסמות ע"י המעסיקים באופן ישיר. באתר תמצאו הרבה יותר מרשימה אינסופית של משרות מחברות השמה.


 

    כל המשרות יורדות אחרי 30 יום!

אנחנו מאמינים כי בשביל  למצוא עבודה במהירות צריך לחשוף את מחפשי העבודה שלנו רק למשרות רלוונטיות ועדכניות. על כן פורטל דרושים מקפיד להוריד את כל המשרות אחרי 30 יום הצגה במקסימום. אנחנו מעודדים את המעסיקים להוריד מיד כל משרה שאוישה ובכך מבטיחים רלוונטיות ומיקוד מאמצים במקום הנכון.    משרות עם פרטי יצירת קשר אמיתיים!

בארגונים רבים, ישנם מספר רב של אנשים העוסקים בגיוס עובדים. כשמעתיקים משרות ללא תיאום עם החברה המגייסת, לא ניתן להבטיח שקורות החיים שלכם בכלל יגיעו לאיש הגיוס הרלוונטי. בפורטל דרושים המשרות מפורסמות על ידי המעסיקים עצמם וכך אנחנו מבטיחים שהמשרות יהיו רלוונטיות ויגיעו ישירות לאיש הגיוס הנכון בארגון.

 

    סל שירותים מורחב למחפש העבודה!

אנחנו מאמינים כי בזמן חיפוש עבודה אתם זקוקים למקסימום המידע הרלוונטי. 
ולכן אנחנו מספקים לכם שירותים של סוכן חכם לחיפוש עבודהמחשבון שכר, טבלאות שכר וכלי מקצועי לכתיבת קורות חיים בחינם. 


 

אם יש לכם שאלות או הערות, נשמח לשמוע כאן.

 

מעסיק, מחפש עובדים?
עשרות אלפי מועמדים ביום!
פרסם משרות עכשיו!
חברות מובילות באתר
פורטל דרושים - לוח דרושים מספר 1 בישראל