נעים מאוד: הכירו את דקלה – מנטורית דרושים IL

דקלה מאמינה שהסיפור האישי של כל אחד צריך להיות מסופר באופן נכון ומדויק. על הדרך שלה עם מחפשי העבודה ועל הטיפ החשוב מכולם, היא משתפת אותנו לצד תה עם נענע ועוגיית קינמון...

 

מנטורית דרושים IL

 

מי את?

דקלה הרוניאן נשואה לדרור ואמא ל-4, מתגוררת במודיעין.

חוקרת, מרצה, מנחה ומאמנת בתחום התעסוקה והקריירה.

מנגישה את עולם העבודה העתידי למחפשי עבודה ולאנשים הנמצאים בצמתי קריירה.

יועצת ומנטורית עסקית לארגונים ובעלי עסקים, מדריכה ומאמנת לשיפור ביצועי שירות ומכירות.

מעל 20 שנות ניסיון בניהול משאבי אנוש בכיר, ניהול מערכי שירות, מכירה ופיתוח הדרכה.

 

למה בחרת  דווקא בתחום ייעוץ הקריירה?

פגשתי אנשים רבים בשנים האחרונות, אנשים טובים ומגוונים. גיליתי שרבים מהם מאד מוכשרים בתחומם יחד עם זאת היכולת  לספר את הסיפור האישי והמקצועי שלהם, מי הם ומה הערך שלהם, מאתגר ולעיתים זה מהווה עבורם מחסום במציאת עבודה. כישורים עסקיים ומכירתיים, זה משהו שפחות מלמדים למרות שהם לא פחות חשובים בתהליך מציאת עבודה, ולכן בחרתי לסייע למחפשי עבודה ולאנשים הנמצאים בצמתי קריירה.

 

מהו התהליך שעובר מחפש העבודה מרגע הגיעו ועד למציאת העבודה?

נכיר אישית ומקצועית ונעבוד על תפיסות קיימות- תהליך מציאת עבודה הוא ברובו מנטלי ותלוי בדרך בה אנו תופסים את עצמנו. נכיר את העבר התעסוקתי, ציפיות מקצועיות, נדייק את החוזקות והכישורים, נמפה עיסוקים, נלמד איך מחפשים עבודה ואיפה- מקורות חיפוש ולאו דווקא הדרכים "הרגילות", נכין קובץ נלמד כיצד להתראיין, נבנה את הסיפור האישי ונתרגל הצגה עצמית. נעלה דילמות ממפגש למפגש וניתן להם מענה.

 

איזה סיפור של מחפש עבודה, נגע בך באופן מיוחד?

 

הגיעה אליי מחפשת עבודה בגיל 50 + שהחליטה על שינוי וחיפוש מקום עבודה חדש לאחר 30 שנות עבודה באותו המקום. החלטה מאד אמיצה אבל מלווה בהרבה מאד פחדים, אי וודאות ולחץ ביחס לגיל שכידוע יותר מורכב למחפשי העבודה. היא הגיעה מאד "אבודה". המפגשים הראשונים עסקו בבניית הבטחון והאמון האישי שלה בעצמה, להזכיר לה אלו יכולות קיימות בה, על מה העריכו אותה, ואפילו למדנו איך לנשום ולהכניס אויר וגם איך להנות מהזמן  הפנוי.

 

לאט לאט התחלנו לדייק את מה שחשוב לה ולחשוב אלו ארגונים מעניינים אותה. עשינו סימולציות הכנה לראיונות עבודה וברוך השם היא מצאה מקום מאד טוב בזמן יחסית קצר. אין יותר מרגש מזה. ממשהי שהרגישה שהכול אבוד ואין סיכוי, היא הצליחה לצאת לדרך חדשה ולעשות עבודה עצמית לא פשוטה.

 

מהו הטיפ הכי משמעותי שיש לך למחפשי העבודה?

לנהל את תהליך החיפוש בצורה שיטתית, לקבוע יעדים, לבנות סדר יום לחיפוש (גם לפאן ולמקורות אנרגיה).

 

 

 

פרטי יצירת קשר:

0542376027  

diklatabibharonain@gmail.com

www.diklaharonian.co.il

 

קרדיט צילום- אורנית ויטה צלמת